Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se lucreaza in aziluri de batrani, spitale, clinici. Durata contractului este de 1 an cu posibilitate de prelungire. Programul de lucru minim 35 de ore pe saptamana. Cazarea si masa sunt asigurate de angajator in hotel contra cost. Se asigura cursuri de inductie si limba engleza conta cost.

Cerinte

Varsta necesara intre 20 si 50 ani. Pregatirea necesara: cu experienta in domeniu, persoane serioase, usor adaptabile. Cunostinte de limba engleza mediu/avansat. Cursurile de inductie si de limba engleza se vor parcurge timp de 1-2 saptamani, in functie de nivelul de limba engleza si de instruirea candidatilor in momentul ajungerii lor in UK. In functie de aceasta difera si suma saptamanala restituita: 20 lire - 1 saptamana de cursuri, 30 lire - 2 saptamani de cursuri.Aceste sume implica si alte servicii precum: obtinerea numarului de asigurare nationala, inregistrarea ca self-employed, asigurare medicala, cazier judiciar valabil in UK.