Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali generalisti inregistrati la NMC (cu PIN number) pentru clientul nostru din sudul Angliei (Portsmouth, Southampton). Plata incepe cu 13 - 14 lire pe ora (in fuctie de experienta) optional se poate asigura transportul la si de la locul de munca. Training-ul este gratuit, angajatorul ajuta fiecare viitor angajat cu gasirea unui loc potrivit de cazare (fotografii ale locurilor de cazare sunt furnizate candidatilor ) Joburi full time (36 - 40 ore saptamanal) garantate si ore suplimentare disponibile dupa preferinte (pana la 20 ore suplimentare saptamanal), mediu de lucru placut, suport permanent al angajatorului. Plata pe ora se face diferentiat in functie de zilele saptamanii si perioada zilei. Dupa o supraveghere de 3 luni, oferta salariala creste. Fiecare viitor/viitoare angajat/a este liber/a sa vina in Anglia singur/a sau insotit/a Viitorii angajati sunt asteptati in aeroport, la sosirea in Anglia. Fara comision, fara taxe. Plecari rapide

Cerinte

- inregistrare NMC (PIN sau PRN) - engleza, cel putin de nivel conversational - ideal experienta de minim un an - disponibilitate de a lucra minim un an (contractele se semneaza pe perioada nedeterminata)