Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

STARJOBS recruteaza personal medical respectiv , asistente medicale pentru Centre de Ingrijire din Franta. 1. Perioada contractului: permanenta – perioada cel putin un an, cu psoibilitate de prelungire 2. Salariul 2000-2500 Euro 3. Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana 4. Asigurari sociale 5. Asigurari medicale 6. Cazare asigurata de angajator 7. Ore suplimentare 8. Concediu platit 9. Bonusuri- prime de concediu 10. Transportul se plateste de fiecare candidat in parte

Cerinte

Conditii de recrutare: 1. Obligatoriu : minimum 2 ani de experienta ca asistent medical, 2. Studii recunoscute: Absolvent de Facultatea 3 ani, Absolvent de colegiu sanitar 3 ani, Absolvent de Scoala postliceala cu un an echivalare . 3. Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist, Certificat de Conformitate sau recomandare de la Ministerul Sanatatii 4. Cunostinte medii spre avansat de limba Engleza sau Franceza 5. Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca