Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Beneficii: - remuneratia de 9-11 lire/ora (40-45h de munca/saptamana, adica intre 1600-2200 lire/luna, - 1 sau 2 mese /zi asigurate de azilul de batrani, - 2 zile libere pe saptamana, - cazarea 60-80 lire/sapt(sunt incluse si utilitatile curent, gaz, gunoi, apa) Acum avem locuri vacante de asistente medicale la urmatoarele azile din: Bellevue Country House, West Sussex, Nottingham, Cornwall. Daca nu aveti PIN number puteti fi incadrati ca si asistenti medicali stagiari cu un o remuneratie de 1050 lire/luna (dureaza aproximativ 3 luni de la depunerea dosarului pana veti obtine PIN, sunteti asistati in depunerea dosarului) ulterior veti fi trecuti pe o pozitie de asistent/a medical/a. Plecari in mai 2014. Nu exista nici o taxa de recrutare sau plasament, doar o taxa administrativa de 124 lei.

Cerinte

• varsta intre 20-55 ani; • studii si calificare in asistenta medicala; • limba engleza la nivel conversational-avansat; • pasaport valabil minim 18 luni; • cazier curat.