Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal medical (asistente medicale, medici) pentru spitale din Marea Britanie. Intrucat persoanele compatibile vor obtine statutul de self employed, contractul cu institutia sanitara va fi pe durata nedeterminata. Atributii: asistenta de specialitate persoanelor aflate in stare critica urmare a unor accidente sau boli grave care necesita interventii chirurgicale. Oferta: cazare asigurata, masa asigurata in timpul programului de lucru, training, oportunitatea de a obtine inregistrarea ca medic/asistenta medicala in Marea Britanie. Programul de lucru: 55 ore de munca saptamanal. Salariul va fi, pentru inceput, 6 GBP/ora.Orele de munca prestate in zilele libere vor fi remunerate cu 11 GBP. Persoanele interesate de oferta sunt rugate sa trimite CV in limba engleza inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.In CV vor fi obligatoriu inserate: experienta de munca releventa in domeniul medical, cu referire la atributiile descrise in aceasta oferta(urgente medicale, accidente). Doar persoanele ale caror aplicatii corespund cerintelor vor fi contactate si vor semna documentele trimise din UK. In acest caz, medierea este gratuita pentru candidati.

Cerinte

Cerintele obligatorii: -studii medicale finalizate -experienta in profesie, domeniul urgente medicale -cunostinte solide de limba engleza -adaptabilitate la mediul multicultural de lucru -dorinta de perfectionare profesionala