Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aceasta oferta se adreseaza in egala masura asistentilor medicali cat si medicilor care cunosc limba engleza si au experienta in medicina de urgenta. Daca doriti un salariu motivant, lucru intr-o echipa de reputatie europeana, posibilitati de perfectionare profesionala la standarde occidentale, aplicati cu CV in limba engleza specificand detaliat anii de experienta in medicina de urgenta precum si activitatile desfasurate. Candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati direct de catre reprezentantul angajatorului pentru sustinerea interviului de angajare! Aceasta oferta nu presupune plata de taxe/comisioane din partea candidatilor!

Cerinte

Cerinte minimale: - cursuri de specialitate absolvite - cunostinte solide de limba engleza - experienta in domeniul medicinei de urgenta - disponibilitate pentru lucru in Marea Britanie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale