Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

OFERTE DE MUNCA PENTRU ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI IN ITALIA Locul de munca: - institutii sanitare publice - case private de tratament si case de „riposo” Cerinte: - Asistenti medicali generalisti care au studii postliceale sau universitare - Varsta maxima 50 ani - Cunostinte de limba italiana (termeni, proceduri si tehnici medicale, cod deontologic legislatie in domeniu), la nivelul B1 prevazut in Certificatul European de Competenta Lingvistica.

Cerinte

Se ofera: - 1520 Euro plus sporurile legale, pentru case de „riposo” - 1620 Euro plus sporurile legale, pentru case private de tratament - 1920 Euro plus sporurile legale, pentru institutii sanitare publice - Concediul de odihna conform legislatiei italiene - Program de lucru saptamanal 38 ore - Contract de munca pe o perioada cuprinsa intre 6 si 24 luni Conditiile salariale, sporurile, concediul de odihna, programul de lucru, contractul de munca sunt in conformitate cu CCNM aplicat. Mai multe detalii gasiti pe pagina de Facebook sau pe site-ul agentiei AMG Jobs.