Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locul de munca: Spital Locatia: Qatar Pozitii:  Asistenti medicali cu experienta in bloc operator Conditii de recrutare: • Obligatoriu : minimum 2 ani de experienta ca asistent medical, • Experienta clinica si ambulatorie • Certificat linguistic engleza B2 - C1 • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca Oferta de munca: • Perioada contractului: cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungire , • Salariul : intre 2.500,00 - 3.000,00 $ net pe luna in functie de experienta • Cazare pentru personal, • Asigurare medicala, • Concediu platit 30 de zile pe an plus 10 zile zi libere legale nationale, • Bilet de avion anual DUS- INTORS platit de catre angajator, • Viza