Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam, impreuna cu partenerul nostru din Marea Britanie, asistenti medicali pentru azile batrani de pe tot teritoriul din aceasta tara. Salarizare : intre 9 lire/ora Timp de lucru: 6-14 ore/zi Experienta: minim 2 ani Cazare contra cost: 250-300 lire/ luna in apropierea locului de munca

Cerinte

Cerinte: - Persoane de gen barbatesc. - Persoane cu varsta intre 25-45 ani maxim, nu mai mult. - Se accepta doar persoane vorbitoare de limba engleza la nivel conversational- avansat. - Persoane cu experienta dovedita ca si asistenti medicali (barbati). - Diploma de asistent medical. - Persoanele care au deja PIN-ul vor lucra ca asistenti medicali, iar cele care sunt in asteptarea obtinerii acestui PIN vor lucra ca ingrijitori batrani(care assistant)pana la obtinerea PIN-nului, urmand ca dupa aceea sa fie trecuti pe postul de asistenti medicali. Procedura de angajare va fi prin Self Employed, statut ce ofera atat drept de munca legal cat si facilitati fiscale la plata taxelor catre autoritatile din Marea Britanie. Contract pe un an de zile cu posibilitate destui e prelungire Taxe si comisioane: Taxa interviu(discutie skype cu angajatorul din UK): - 100 lei(interviul are loc la sediul firmei noastre din Targu Mures sau teleconferinta skype ) Cost mediere: - 250 euro(se achita in momentul semnarii contractului de mediere dupa acceptul angajatorului britanic) Nu aplicati decat daca sunteti de acord cu procedura de mai sus!!!!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale