Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- ne adresam asistentilor medicali fara o experienta deosebita, - este suficient sa aveti stagii de voluntariat si recomandari - limba engleza la un nivel foarte bun - inregistrare la NMC Pentru asistentii medicali care nu au inregistrarea la NMC- UK le oferim posibilitatea sa aplice ca si carer sau domiciliary care worker, in paralel – gratuit - vor fi consiliati pentru aplicatia NMC .Dupa obtinerea inregistrarii vor putea trece pe o pozitie de asistent. incepand de la 6 lire / ora - carer sau domiciliary care worker incepand de la 9 lire / ora - nurse

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale