Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sunteti asistent medical balneofizioterapeut (barbat) si ati dori sa lucrati in Arabia Saudita intr-o clinica de recuperare medicala? Daca da, va prezentam cateva informatii generale despre aceasta oportunitate:

Cerinte

- nivel de limba engleza nivel B1 conversational; - in functie de experienta, salariul lunar poate varia intre 15.000 - 25.000 SAR (4.000 - 6.500 USD). Pachetul salarial mai include : - crestere salariala anuala; - 45 de zile calendaristice concediu platit pe an, inclusiv sarbatorile nationale saudite; - 3 zile concediu in situatii de urgenta (ex:decesul unui membru al familiei); - 12 luni perioada contractuala, contractul putand fi reinnoit la expirare; - cazare gratuita ( cu mobila si dotari); - utilitati gratuite, inclusiv apelurile telefonice locale; - facilitati de recreere gratuite; - asistenta medicala gratuita in spital; - bilete de avion gratuite pentru mobilizare si repatriere; - bilet de avion anual catre locul de munca sau echivalentul in bani; - premiere la terminarea serviciului (contractului).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale