Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitiile sunt de Personal curatenie, Muncitori necalificati pentru bucatarie, Asistenti Generali. Responsabilitati In functie de post : - Asigurarea curateniei in bucatarie si/sau camere - Spalarea vaselor - Descarcarea marfurilor Informatii suplimentare : - locatiile pot fi restaurante sau hoteluri din Marea Britanie si Insula Jersey - cazarea poate fi asigurata contra cost, gratuit sau este asigurata asistenta pentru cazarea in vecinatate - mesele pot fi asigurate in timpul programului de lucru, dar nu este o regula si depinde in totalitate de angajator - programul de lucru este de 8 ore/zi, 5-6 zile pe saptamana - salariul incepe de la 8 euro/ora, in functie de pozitie - data de inceput : cel mai curand – februarie 2013, in functie de pozitie. Plasarea se face pentru o perioada intre 3 si 8 luni.

Cerinte

Candidatul Ideal : - Cunoasterea de baza a limbii engleze - Dorinta de munca - Personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa.