Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta de munca : • Perioada contractului: 2 de zile cu posibilitatea de a se reinnoi in fiecare an, 3 luni proba de lucru, • Salariul net pe luna : 1. Asistenti Sef de Sectie: de la 1800 JD la 2500 JD (1922 € tot 2660 €) 2. Asistent Sef de tura: de la 2400 la 3600 JD (2500 € tot 3380 €) 3. Asistent Manager/Matron: de la 3200 JD la 4700 JD (3400 € tot 5000 €) • Programul de lucru: se lucreaza in ture, o tura este de 8 ore, 6 zile pe saptamana o zi libera, • Asigurari medicale, • Cazare asigurata de angajator contra cost 20 €/luna, • 30 zile de concediu de odihna pe an • Ore suplimentare platite la rata de 1.25% pe ora , • Bilete anuale pentru concediu pentru tara de origine • Uniforma

Cerinte

Locul de munca: Sector Public- Spital Locatie: Iordania Pozitii si experinta ceruta pentru fiecare pozitie in parte : • Manager Departamentul de Ingrijire (Department manager Nursing Administration)-BSN, min 15 ani experienta din care 5 ani experienta ca si Asistent Sef • Asistent Sef de tura (Area Head Nurses) (10) – pentru a acoperi toate sectiile de pe tura /BSN, min 7 ani experienta ca si Asistent medical • Asistent Sef de Sectie- Terapie Intensivsa (ICU Chief Nurse (3) (BSN, min 7 ani experienta ca si Asistent Medical , in special pe TERAPIE INTENSIVA • Asistent Sef de Sectie-Bloc Operator ( OR Chief Nurse (2) (BSN, min 7 ani experienta ca si Asistent Medical , in special Bloc Operator) • Asistent Sef de Sectie- Reanimare( Recovery Room Chief Nurse) (2) (BSN, min 7 ani experienta ca si Asistent Medical , in special pe Reanimare) • Senior Nurse Executive Check up ( BSN, 5 ani experienta ca si Asistent Medical) • Senior Nurse Endoscopy (BSN, 5 ani experienta ca si Asistent Medical) Conditii de recrutare: • Obligatoriu : Sa aveti studii absolvite in Tarile din Vestul Europei, sa detineti o diploma BSN (The Bachelor of Science in Nursing (BSN, or BScN in Canada) is an American and Canadian four-year academic degree in the science and principles of nursing, granted by a tertiary education university or similarly accredited school ) • Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit • Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca