Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HAI CU NOI IN OLANDA!!! T&S Group este una dintre cele mai mari agentii internationale de plasare a fortei de munca din Olanda. In fiecare zi, aproximativ 800 de angajati lucreaza la diferiti clienti prin intermediul T&S Group. T&S Care, membra a T&S Group, este specializata in recrutarea internationala a personalului din sistemul medical. Oferim gratuit sprijinul nostru in gasirea locului de munca potrivit, fara a percepe taxa de mediere. Asistenti medicali generalisti In parteneriat cu spitale si case de ingrijire a varstnicilor din Olanda oferim experienta unui loc de munca si posibilitati de specializare asistentilor medicali generalisti. Pana in anul 2014, datorita prevederilor legislative in vigoare, acest program se adreseaza candidatilor care au posibilitatea de a obtina cetatenia maghiara. Va oferim: • Prin T&S College Romania aveti posibilitatea de a invata Limba Olandeza, gratuit, timp de 4 – 6 luni. Pe parcursul acestui program de pregatire veti beneficia de o bursa de studiu, in valoare de 300 euro/net/lunar • Salarizare la nivel european – incepand de la 1700 euro/brut/luna • Cazare si transport pe parcursul sederii in Olanda • Consiliere in integrarea la locul de munca • Ore suplimentare platite

Cerinte

Studii de specialitate: • Studii postliceale de 3 ani • Studii universitare Disponibilitatea de a invata limba olandeza Cetatenia si pasaportul maghiar