Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Business Activ Consult recruteaza personal medical respectiv asistenti medicali pentru Norvegia Locul de munca: Sector Privat si/sau Public. Locatia: Norvegia NU SE PERCEPE NICI UN TARIF DE MEDIERE Conditii de recrutare: - Obligatoriu : minimum 3 ani de experienta ca asistent medical, - Studii recunoscute: Absolvent de Facultatea 3 ani, Absolvent de colegiu sanitar 3 ani, - Acte dovedidoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate de la Ministerul Sanatatii,Certificat de Membru la OAMMR, - Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit, - Eligibili de a se inscrie la SAFH , - The Norwegian Registration Authority for Health Personnel (SAFH) - Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca, - Disponibilitati de a invata limba Norvegiana, Nivel B3 Oferta: - Perioada contractului: o permanenta – perioada cel putin un an de zile cu posibilitate de prelungire - Salariul va fi cuprins intre 23 euro ( 180 NOK) si 33 euro (250 NOK) pe ora, in functie de experienta fiecarui candidat in parte - Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana - Asigurari sociale, - Asigurari medicale, - Cazare asigurata de catre Companie contra cost, - Ore suplimentare platite separat, - Concediu platit, - Bonusuri- prime de concediu, - Transportul se plateste de fiecare candidat in parte, CE VA OFERA BUSINESS ACTIV CONSULT??? - Aranjam interviul cu angajatorul, - Asistenta in gasirea cursurilor pentru Limba Norvegiana