Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Sc Infomunca Srl recruteaza asistenti medicali generalisti pentru a lucra in spitale si azile de batrani. Tariful orar platit se incadreaza intre 12-15 Euro. Dupa obtinerea echivalarii studiilor salariul de incadrare este de 2000 Euro brut /luna. Pana la aceasta data retributia propusa este de 1800 Euro in functie de anagajator si locatie cat si de nivelul de cunostinte de limba germana. Program: 40 ore saptamanal/ cca. 170 ore lunar Asiguram cursuri de limba germana in Cluj Napoca. Nu percepem taxa de mediere!

Cerinte

Un asistent medical trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii: - sa detina diploma de asistent medical generalist; - sa fi absolvit scoala de asistenti medicali incepand cu anul 2010 sau sa fi lucrat ca si asistent 5 ani consecutiv, in ultimii 7 ani; - cunostinte medii de limba germana/sau posibilitatea de a urma cursurile noastre de limba germana Nu exista limita de varsta!