Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Contract de munca in spitale, clinici publice, azile de batrani din Marea Britanie pe postul de asistent(a) medical(a) generalist. Salar brut intre 8.50 – 12.00 Ł/ora in functie de nivelul de limba engleza al candidatului si experienta in domeniu. 40 ore/saptamana + ore suplimentare platite + Renegocierea salariului dupa 6 luni. Cazare asigurata contra cost (aprox. 70-85 Ł/saptamana in functie de locatie). Masa pe durata programului de munca, in functie de companie. Asigurare medicala; 30 zile /an - concediu de odihna platit. Desfasurarea interviurilor in limba engleza pentru acceptarea si continuarea programului. Asigurarea tuturor detaliilor de calatorie pana la noul loc de munca. Rezervarea de bilete de avion, la cerere. Consultanta gratuita urmatoarele 3 luni.

Cerinte

Cerinte pentru inscrierea in program: varsta minima 22 ani limba engleza - cunostinte la nivel mediu spre avansat rabdare, seriozitate, incredere minim 3 luni experienta 3 ani, lucrati consecutiv in ultimii 5 ani daca Scoala Post Liceala a fost absolvita inainte de 2007