Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem 25 posturi disponibile pentru asistenti medicali generalisti cu PIN number pentru clientul nostru, un angajator direct din sudul Angliei. Interviurile vor avea loc in Bucuresti in Ianuarie 2014 Plata este dupa cum urmeaza: - luni - vineri (ziua):14.50 lire pe ora - luni - vineri (noaptea):15.50 lire pe ora - sambata - duminica (ziua): 15.50 lire pe ora - sambata - duminica (noaptea): 16.15 lire pe ora Alte beneficii: - bilet de avion asigurat de angajator - asistenta inclusiv financiara in privinta locului de cazare (cazarea este gasita de angajator) - transfer de la aeroport asigurat de angajator - training initial de 1 - 2 saptamani si training-uri suplimentare (de exemplu pentru medicatie) asigurate de angajator Joburile sunt in: Portsmouth, Southampton, Winchester si imprejurimi. Program full time, ore suplimentare disponibile Contract de munca semnat dupa interviu, in Bucuresti Contractele de munca sunt pe perioada nedeterminata Sunt acceptate cuplurile si grupurile de asistente Dupa aplicare fiecare persoana va primi informatii in detaliu si va fi pusa in legatura cu angajatorul (inainte de interviurile propriu-zise) Fara comision, fara taxe Asistenta permanenta

Cerinte

PIN number de la NMC (sunt luate in considerare si persoanele care au PRN si care mai au de asteptat o perioada scurta pana la sosirea PIN-ului) Engleza - cel putin nivel B2 Experienta - cel putin 1 an Fara antecedente penale Persoane clinic sanatoase

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale