Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HAI CU NOI IN OLANDA!!! T&S Care - companie cu capital olandez, in parteneriat cu spitale si case de ingrijire pentru varstnici din Olanda ofera locuri de munca Asistentilor Medicali Generalisti. Prin T&S College aveti posibilitatea sa invatati Limba Olandeza, gratuit timp de 5 luni in tara si 1 luna de stagiu de practica in Olanda. Pe durata celor 6 luni veti beneficia de o bursa de studiu, in valoare de 300 euro/net/lunar. Programul nostru este gratuit, nu percepem comision sau taxa de mediere. Va oferim: • Salarizare la nivel european – incepand de la 1700 euro/brut/luna • Cazare, transport si consiliere pe parcursul sederii in Olanda • Ore suplimentare platite

Cerinte

• Studii de specialitate (diploma - Asistent medical generalist): studii universitare sau studii postliceale • Nu este necesara experienta in domeniu, dar constituie un avantaj • Nu este necesara cunosterea unei limbi straine