Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam asistenti medicali generalisti, ininregistrati la NMC pentru intreg teritoriul UK. Interviurile cu angajatorii sunt organizate fie fata in fata (in Romania), fie pe skype sau telefonic. Salarizarea, in functie de angajator poate incepe fie de la 10.95, fie de la 11, sau 13 lire pe ora, ofertele salariale vor fi personalizate in functie de experienta si nivelul de englza. Angajatorii sunt lideri pe piata privata de ingrijire din UK. Beneficiile includ: bilet de avion asigurat de angajator, un avans de 300 - 500 lire la sosirea in UK si cazare gratuit pentru prima luna (pentru majoritatea ofertelor). Angajatorii isi asteapta viitorii angajati la sosirea in aeroport in UK. Cuplurile si grupurile de asistenti sunt binevenite. La aplicare veti primi detalii despre fiecare oferta in parte, fiecare persoana isi poate alege oferta cea mai potrivita. Toate posturile sunt fara comision, fara taxe.

Cerinte

Nr PIN sau PRN de la NMC Engleza - cel putin nivel conversational Experienta - minim 1 an Persoane sanatoase clinic si fara antecedente penale Disponibilitate pentru cel putin 1 an