Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest program da posibilitatea tinerilor din Romania sa locuiasca la o familie in Marea Britanie, sa exerseze si sa-si perfectioneze limba engleza dar mai ales sa castige intre 400 - 600 lire / luna ajutand familia cu ingrijirea copiilor. Contractul este de 12 luni cu posibilitate de extindere . Romanii care sunt plasati ca Au Pair in Marea Britanie si stau mai mult de 1 an in acest program au posibiltatea legala sa aplice pentru obtinerea permisului de munca in baza caruia pot munci fara restrictii si in orice domeniu pe teritoriul UK-ului . Limba engleza obligatoriu la nivel conversational.

Cerinte

DS Recruitment Ltd este Agentia de recrutaj care ofera un serviciu de inalta calitate pentru clientii sai din intreaga lume. Domeniile pentru care avem nevoie de personal calificat sunt: Industrie constructoare de masini, aviatie, sanatate, chimica si farmaceutica,baze militare si zone post conflict,inginerie, industrie extractoare , industrie petroliera inclusiv platforme maritime, industrie hoteliera , restaurante si vase de croaziera. Sediul nostru este in Marea Britanie. Nu percepem taxe de la cei care aplica pentru locuri de munca mediate prin Agentia noastra.