Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Programul Au Pair UK este un program de schimb cultural adresat tinerilor din intreaga lume care doresc sa cunoasca cultura si traditiile din UK , locuind o anumita perioada de timp in aceasta tara, intr-o familie traditionala ajutand la ingrijirea copiilor si/ sau treburi domestice. Acea persoana care are grija de copiii familiei gazda. Responsabilitatile sunt: joaca cu copiii, ajutor la teme, participare la diferite sporturi, pregatirea pachetului pentru scoala etc. - program 5-8 ore/ zi, 5 zile/ saptamana; - posibilitatea de a gasi extra jobu-ri(baby sytting,menaj,pet sitting) platite cu aproximativ 6-10 GBP/ ora.

Cerinte

- persoane tinere ,dinamice, harnice, deschise, care isi doresc sa lucreze cu copii; -cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu(obligatoriu); - persoana responsabila; - permis de conducere (nu este obligatoriu, dar reprezinta avantaj); - disponibilitate imediata de relocare; Oferta job: - salariul pana la 80-120 GBP / saptamana in functie de familie si de atributiile dvs ; - cazare, masa si asigurari - GRATUIT! - nu se platesc taxe si impozite pe castiguri; - contract 100 % legal pe minim 1 an cu posibilitate de prelungire; - concediu platit de catre familie (2 saptamani/an); - 2 zile libere /saptamana; - posibilitatea de a urma cursuri de limba engleza acreditat de Oxford sau Cambridge University; ...Thank you for calling Inteligent Career HR ! ... and paramount important: THANK YOU FOR BEING THERE WITH US! Partenerii nostri sunt inregistrati la IAPA (International Au Pair Association), care monitorizeaza si verifica familiile doritoare de Au Pair, astfel niciodata familia la care veti merge nu va fi familie care are cazier judiciar, probleme cu legea, probleme financiare sau psihice; beneficiati de asistenta NON STOP din partea partenerului nostru, in cazul in care veti avea nevoie de ajutor legat de orice aspect, in orice moment, respectand confidentialitatea chestiunilor discutate