Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati Programul travellot Au Pair este un program de schimb intercultural care se adreseaza tinerilor care doresc sa beneficieze de o sansa unica, de a se integra intr-o familie gazda, de a invata despre viata de zi cu zi din aceasta tara si de a-si perfectiona nivelul de limba straina Vei locui cu o familie, primind o alocatie rezonabila (minim 70 lire sterline), cazare si masa in schimbul ajutorului oferit familiei la treburile casnice si ingrijirea copiilor Durata programului este de 6-24 luni Inca din ianuarie 2003, oferim consultanta pentru obtinerea vizei aupair, plasare imediata, consiliere si servicii de calitate. <br> Nu rata aceasta sansa! Nu platesti nimic decat in momentul in care semnezi contractul cu familia! Beneficii Oferite - cazare si masa asigurate gratuit - minim 70 GBP/saptamana (70-130 functie de familie - numar de copii, ore)- - plasare imediata - zeci de oferte zilnic! - dupa un an obtii permis de munca (BLUE CARD) valabil in orice domeniu in Anglia !!! Descrierea firmei TRAVELLOT este o agentie romaneasca de plasare tineri in cadrul unor programe de schimb cultural. Prezenti online inca din 2003, am deschis drumuri, fiind primul serviciu de plasare aupair online (Free Aupairs Romania), inspirand multe alte agentii. Colaborarea cu numeroase agentii din Anglia, Germania, Franta, Suedia si America garanteaza o varietate de oferte din care poti alege si plasare imediata.

Cerinte

Cerinte - de preferat fete - varsta 18-27 ani - necasatorit - cazier curat - minim liceul - cunostinte minime limba engleza - carnet de conducere = avantaj - sa va placa copiii - experienta relevanta in ingrijirea copiilor

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala