Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri din Tirgu-Mures cautam un automatist responsabil cu piesele de schimb. Responsabilitati: Participarea la diagnosticarea si mentenanta echipamentelor; Analiza necesarului de piese de schimb; Participarea la proiectele de dezvoltare si modernizare echipamentelor; Planificarea mentenantei preventive a echipamentelor; Intocmirea listelor de lucrari si a necesarului de piese de schimb atat pe partea de automatizari, cat si pe partea electro-mecanica; Monitorizarea stadiului efectuarii interventiilor; Participarea la proiectele de dezvoltare si modernizare echipamentelor; Respectarea normelor de protectia a muncii si PSI.

Cerinte

Absolvent de studii superioare tehnice de specialitate –specializarea Automatica si Informatica Industriala; Cunostinte de limba engleza la nivel avansat (termeni tehnici); Abilitati de analiza, planificare si organizare. Beneficii: Tichete de masa; Decontare transport; Prime de Paste, Craciun si cu ocazia concediului de odihna;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate