Detalii loc de munca

Descrierea jobului

De ingrijit 2 copilasi, unul de 6 si altul de 2 ani. Copilul de 6 ani merge la scoala. De gatit si de ajutat la treburile marunte zilnice in casa (familia are o menajera pentru curatenia mare). Disponibilitate de a merge cu familia in vacante si la restaurant (cand ies cu copiii). Are camera si baie proprii (gratis). Beneficiaza de vacante pe cheltuiala familiei. I se face contract de munca. Are o zi libera/saptamana. Salariul este 650 euro net/luna. CITITI CERINTELE INAINTE DE A APLICA SI APLICATI DOAR DACA LE INDEPLINITI!!!

Cerinte

Persoana ideala : - sa vorbeasca bine limba italiana - sa vrea si sa poata sa stea la acest job minim 6 luni - sa fie rabdatoare si diplomata - experienta in Italia, de preferat in aceasta meserie (pentru ca trebuie sa cunoasca stilul de viata din Italia) - sa aiba copii proprii, dar nu mai mici de 11-12 ani (persoanele cu copii mici sunt mai predispuse sa isi lase postul pentru la copiii mici problemele sunt mai dese) - sa aiba in jur de 40 ani