Acest anunt a expirat la data: 26.08.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA O CANDIDATA PENTRU OCUPAREA POSTULUI DE BABY SITTER SI MENAJERA,CU VARSTA DE MAXIM 50 DE ANI,VORBITOARE DE LIMBA ENGLEZA SAU GREACA.POSTUL PRESUPUNE MENTINEREA CURATENIEI IN BIROURILE ANGAJATORULUI,INGRIJIREA COPILULUI ACESTUIA,PRECUM SI INDEPLINIREA ACTIVITATILOR CASNICE:GATIT,CALCAT,SPALAT,CALCAT,EFECTUAREA CUMPARATURILOR. SE LUCREAZA 6 ZILE PE SAPTAMANA,CATE 8 ORE /ZI. SALARIUL ESTE DE 600 EURO/LUNA,CAZARE SI ASIGURARI SOCIALE GRATUITE.

Cerinte

SE CAUTA O CANDIDATA PENTRU OCUPAREA POSTULUI DE BABY SITTER SI MENAJERA,CU VARSTA DE MAXIM 50 DE ANI,VORBITOARE DE LIMBA ENGLEZA SAU GREACA.POSTUL PRESUPUNE MENTINEREA CURATENIEI IN BIROURILE ANGAJATORULUI,INGRIJIREA COPILULUI ACESTUIA,PRECUM SI INDEPLINIREA ACTIVITATILOR CASNICE:GATIT,CALCAT,SPALAT,CALCAT,EFECTUAREA CUMPARATURILOR. SE LUCREAZA 6 ZILE PE SAPTAMANA,CATE 8 ORE /ZI. SALARIUL ESTE DE 600 EURO/LUNA,CAZARE SI ASIGURARI SOCIALE GRATUITE.


Joburi similare