Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! Familie din Italia selecteaza badanta Responsabilitati: Persoana selectat va trebuii sa aiba grija de un batranel orb, care nu are grave probleme de sanatate !Va trebui sa–i gateasca, sa-i faca menajul zilnic si toaleta. Program de lucru: 10-12 ore/zi; 6 zile.saptamana; SE OFERA: - contract legal de munca; - salariul: 700 EURO/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA (2-3 mese/zi); - plecare rapida; - asigurare medicala platita de angajator.

Cerinte

- NU se cere experienta in domeniu; - se cere limba italiana insa constituie avantaj; - persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, rezistente la munca si la program prelungit, comunicative, zambitoare, profesioniste si politicoase cu bolnavii, colegii si rudele bolnavilor. Candidatul trebuie sa constituie dosarul cu urmatoarele: - copie buletin; - certificat de nastere; - certificat casatorie/divort (daca e cazul) - CV in lb. romana (se va utiliza aplicatia online); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - cazier judiciar; - Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie; - ultima diploma de studii (copie xerox). COSTUL PROGRAMULUI: A) Comision agentie - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 270 EURO - Se plateste la momentul inscrierii, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. (PROMOTIE: Persoanele care achita pana la 15 NOIEMBRIE 2013 beneficiaza de o SUPER-REDUCERE, platind doar 220 EURO) - VARIANTA 2: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna. C) 300 EURO - Comision partener Italia. D) Biletul de avion.