Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Avem posturi de badanta/colf/domestica cu salarii de la 600 euro net pana la 800 euro net, in functie de dificultatea postului. Se asigura cazare si masa gratuit. Se cauta si doamne care au curs de ingrijire batrani recunoscut european sau calificare de infirmiera/asistenta medicala recunoscuta european - acestea beneficiaza de un avantaj. Veti primi oferta concreta a postului (ce aveti de facut, detalii despre post etc) O mica parte din comision se plateste in avans iar restul din primele 2 salarii.

Cerinte

- limba italiana la nivel incepator (adica inteles si vorbit) - experienta la ingrijirea batranilor chiar si in tara(pentru posturile de badanta) sau experienta in curatenie si in bucataria italiana (pt colf/domestica) - seriozitate - varsta: 20-60 ani (se mai admit si cu varsta mai mare, in functie de situatia concreta) - cazier curat, dovada de apt de munca, dovada ca nu aveti interdictie de a parasi tara