Detalii loc de munca - Timisoara

Descrierea jobului - România

Cum beneficiem practic de reducere la cumparaturi ? Sa vedem un exemplu: Presupunem ca CORA (un supermarket mare la nivel de tara) va oferi 10% discount. Daca Dvs. sunteti client permanent (CP) din sistemul SCNet, veti cumpara de la CORA mai multe produse (NU sunteti obligat sa o faceti) si sa zicem ca cheltuiti in aceasta luna 1000 RON. Din 1000 RON, 10 % din inseamna 100 RON, atata va plati partenerul comercial firmei SCNet care va va returna la Dvs. 1% din totalul cumparaturilor dvs., adica 10 RON. Dvs. veti plati toti banii (adica platiti pretul produselor 100%) cand va faceti cumparaturile, dar va veti identifica printr-un COD (un numar de ID) si cei de la CORA vor contabiliza cumparaturile dvs. …codul 36268 de exemplu, a cumparat in aceasta luna in valoare de 1000 RON. Cei 10% care ofera CORA, se vor imparti in felul urmator: - 1 % primiti dvs. in luna urmatoare (deci 10 RON din totalul de 1000 RON) - 1 % primeste SCNet pentru administrare si alte cheltuieli (dar daca procentul oferit de firme e mai mic de 4%, SCNet NU ia nici un procent) - 2 % se platesc in retea pe 4 nivele in sus. (Veti vedea in continuare detaliat ce se intampla cu acesti 2%.) - 6 % se intorc la Dvs., sub forma de vouchere de cumparaturi, care se vor strange intr-un cont virtual si se vor distribui intr-un sistem Binar. (Pentru detalii cititi planul de marketing.) Sa vedem in continuare se se intampla cu acei 2%. La inregistrarea in sistemul SCNet, veti primi un link personalizat (pagina web sau birou virtual) cu numele de utilizator al dvs., pe care e bine sa i-l dati la cunostintelor dvs., si ei la randul lor se pot inscrie in SCNet (in SCNet oricine se poate inregistra NUMAI prin recomandare) iar acestia vor fi inscrisi in echipa Dvs., beneficiind de aceleasi avantaje, disconturi ca si Dvs. Ei la randul lor vor inscrie pe altii si tot asa mai departe (bineinteles numai daca vor sa isi extinda echipa). Avantajul este ca veti primii 0,5% pe viata, din cumparaturile tuturor persoanelor inscrise de catre Dvs. in mod direct, sau persoanele inscrise de catre directii dvs. si tot asa pe 4 nivele in jos. Se pot face calcule din care reiese ca aici se vor invarti bani foarte multi. Exemplu: Dumneavoastra personal inregistrati intr-o saptamana 10 persoane, iar toti inscrisii dvs. va vor urma exemplul in urmatoarele 3 saptamani, asta insemnand ca la sfarsitul celor 4 saptamani in echipa dvs. de colaboratori pe patru nivele vor fi: spatamana 1 = 10 persoane, saptamana 2 = 100 persoane, saptamana 3 = 1000 persoane, saptamana 4 = 10000 persoane… si incep cumparaturile…

Cerinte

Caut parteneri intr-un multi level marketing de mare success, in care nu se investesc bani, . Nu contează vârsta, sexul, pregătirea, experiența, educația, religia, naționalitatea, dar contează să știi ce vrei, sa fii o persoana ambitioasa și să fii dispus să înveți. Ce solicit: seriozitate, deschidere, implicare, punctualitate, perseverență (nu are sens să mă păcălim, vom fi plătit strict după rezultate) si câteva ore/săptămână din timpul tău, să fii dispus să investești în educația ta, în dezvoltarea ta personală și profesională. Este bine daca se cunoaste folosire PC-lui si detinerea de cunostinte medicale, desi nu este nevoie de abilităţi deosebite, produsele sunt foarte bune, se vand singure, doar trebuie prezentate. Programul este flexiibil, beneficiate de pregatire / formare profesională gratuita in afara tarii; Activitatea consta in recomandarea afacerii si in vanzarea de produse, respectiv recrutarea/dezvoltarea unei echipe de colaboratori. Ce ofer: suport permanent, training, mentoring, know-how; vei fi plătit direct proporțional cu performanțele personale, exclusiv în funcție de rezultate; vei învăța într-un an mai mult decât în 5 ani de școală; vii într-o echipă de oameni profesioniști, deschiși, optimiști, veseli, care te vor susține necondiționat; în cativa ani, functie de implicare, vei putea avea propria ta afacere care îți va asigura un venit decent (independență financiară). Ce nu vă ofer: salariu fix, mașină, telefon, laptop, asigurare medicală, transport, program fix, abonament la sală etc (toate acestea ți le vei cumpăra singur din comisioanele pe care le vei încasa, când vei performa). Pentru cine a înțeles foarte bine ce cer (dar şi pentru cei care nu au înţeles foarte exact, dar sunt curioşi), aștept un mail cu câteva detalii personale şi cu întrebări.

Festivalul economiei germane