Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Denumire: ospatarita - beach bar Locatie: Latchi (Paphos town, Cipru) Locuri vacante: 2 Salarizare: 650 euro/luna + tips Timp de lucru: 8-10 h/zi, 6 zile/saptamana Training: 10 zile (periada de training nu este platita) Cazare: asigurata de angajator Masa: asigurata de angajator Asigurari: platite de angajator

Cerinte

- persoane de gen feminin - varsta 19-35 ani - aspect fizic placut, sociabila, team player - limba engleza nivel conversational - experianta nu este necesara dar constituie avantaj - sanatoasa, apta de munca, fara cazier - disponibilitate de plecare rapida la job TAXE: Taxa interviu: 100 lei (interviul se sustine la sediul firmei noastre din Targu Mures) Taxa mediere: 150 euro (se achita dupa interviul cu partenerul nostru din Cipru) Taxele se achita la sediul firmei noastre din Targu Mures, contra factura si chitanta cat si contract de mediere intre parti. Aplicati doar cu CV cu poza Aplicati doar daca sunteti de acord cu procedura de mai sus Aplicati doar daca sunteti de acord cu costurile de mai sus Aplicati doar daca sunteti eligibila la job Pentru mai multe informatii ne puteti contacta si la: Tel: 0365 882 074 (L-V orele 10:00 – 18:00) Email: hr@global-recruting.com Id messenger: a_recruting www.global-recruting.com