Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Jobs Authentic recruteaza: barman & junior barman cu experienta,pentru vase de croaziera. Aplicantii care vor trece de primul interviu sustinut prin skype, vor avea un ultim interviu in germania (cheltuieli suportate de aplicant). Contractul de munca este redactat in limba italiana si va respecta legile Italiei. Persoanele acceptate vor achita o taxa"basic safety training? cu o valoare cuprinsa intre 200-300 euro. Se ofera: -salarizare peste 1500 euro/ luna -tips -cazare -asigurare medicala -bilet de avion -posibilitate de prelungire a contractului de 6 luni,dupa o vacanta de 6-8 saptamani. Comisionul agentie este 0 !

Cerinte

-germana conversational -engleza conversational -experienta care poate fi dovedita -cazier judiciar -examen medical inainte cu maxim 7 zile inainte de imbarcare -skype id pentru primul interviu. CV-urile doar in limba germana sau engleza se vor trimite la adresa de e-mail.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala