Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - 0

Descrierea jobului - Grecia

Selectam BARWOMAN cu experienta pentru un bar din Grecia! Se cer bune cunostiinte ale acestei profesii, seriozitate si personalitate placuta. Responsabilitati: - deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii; - politete si profesionalism in servirea clientilor; - pastrarea igienei si a curateniei la locul de munca; - dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat; - admninistrarea corecta a stocului de bauturi; - inregistrarea vanzarilor; - intocmirea listei de vanzare de peste zi; - intocmirea inventarului ori de cate ori este nevoie in conf. cu legislatia in vigoare. Program de lucru: 8-10 ore/zi, 5 zile/saptamana SE OFERA: - contract legal de munca pe 4 luni; - salariul: 700 Euro/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA; - plecare urgenta.

Cerinte

Studii minim necesare: Liceu Experienta necesara: Intre 1 - 2 Ani Calificarea nu este necseara dar prezinta un avantaj. Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 35 Alte cerinte: - se cer cunostinte de limba engleza- nivel BUN; - se cere experienta anterioara (se cer referinte de la locul de munca); Se accepta persoane de sex: Feminin Documente necesare pentru inscriere: a) Copie buletin b) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza c) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza d) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza e) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie f) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza) g) Copie – ultima diploma studii h) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office Costurile suportate de candidat: A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului. B) Comisionul agentiei - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 375 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara. - VARIANTA 2: 600 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 750 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 EURO / luna. Pentru contractele sezoniere mai scurte de 3 luni, se aplica o reducere de 30%. C) Biletul de avion.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai