Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Eurorenova este o companie privata care ofera o gama complexa de servicii in domeniul constructiilor si renovarilor, si care isi desfasoara activitatea in special in tari din Uniunea Europeana. Suntem recunoscuti pentru seriozitatea cu care ii tratam pe partenerii si pe salariatii nostri. Presupune: -prepararea betoanelor cu mijloace manuale si / sau mecanizate, turnarea betonului in cofraje si / sau tipare, compactarea betoanelor, tratarea suprafetelor elementelor de beton dupa betonare, precum si verificarea lucrarilor de betonare. Contact: Persoanele interesate vor trimite pe adresa de email un CV.

Cerinte

Cerinte: -Certificat de calificare -Experienta relevanta de minim 5 ani in interiorul/exteriorul tarii; -Limba franceza constituie un avantaj, -Seriozitate si responsabilitate. Rugam ca persoanele care aplica la acest job sa aiba disponibilitatea de a da o proba de lucru pe sfarsitul lunii ianuarie a anului viitor.