Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Iasi Bona, salariu: 1900 ron/luna brut Descrierea postului: -va avea grija de doi copii de 4 ani si jumatate, respectiv 1 an si jumatate; -se va ocupa de igiena si alimentatia copilului; -va pregati copiii pentru gradinita, ii va duce si ii va aduce de la gradinita; -ii va scoate zilnic la aer curat; -va desfasura activitati de stimulare si supraveghere; -va oferi suportul emotional necesar unei dezvoltari armonioase.

Cerinte

-persoana responsabila, calma, rabdatoare, aspect ingrijit, de incredere, vesela, optimista; -studii medii; -disponibilitate pentru program prelungit, lucreaza 24/24; -varsta cuprinsa intre 25 - 40 ani, de preferat fara copii; -persoana sanatoasa, nefumatoare; -persoana cu sau fara experienta dar care sa indrageasca copiii. Beneficii: -salarizarea atractiva: 1900 ron/luna brut; -cazare si masa asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala