Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam urgent pentru o familie din Sanpetru – langa Brasov – o bona pentru un baietel de un an si sapte luni. Bona trebuie sa aiba carnet de conducere si masina proprie, pentru ca baietelul trebuie dus la logopedie de 3 ori pe saptamana. Programul de lucru este de la ora 8.30 pana la ora 17, de luni pana vineri. Din octombrie baietelul va fi dus la cresa in Brasov 3 zile pe saptamana. In acele zile bona va lua copilul de la cresa la ora 12.30 si va sta pana la ora 17. Nu se solicita menaj decat cel legat strict de ingrijirea copilului (incalzirea mancarii, spalatul vaselor, curatenie dupa copil, ocazional gatirea mesei de pranz pentru copil). Se ofera salariu de 800-1000 lei pe luna. Familia va plati contravaloarea benzinei consumate pentru transport.

Cerinte

- Doamne cu varsta cuprinsa intre 40 si 60 ani - Persoane calde, optimiste si comunicative, care sa vorbeasca foarte corect limba romana - Stare buna de sanatate si cazier curat - Persoana nefumatoare - Permis de conducere si autoturism proprietate personala