Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: Cunosti persoane interesate sau care au nevoie de unul dintre serviciile enumerate mai jos? Te invitam sa aplici pentru acest post si vei putea sa intermediezi urmatoarele servicii : -> Asigurari Viata, Sanatate, Casco, Locuinta, Grup, Malpraxis, Calatorie, Rente Studii pt. Copii. -> Pensii private obligatorii si facultative. -> Credite consum, ipotecare, auto, Prima Casa, carduri credit/debit, conturi curente virare pensie, depozite, investitii.

Cerinte

Cerinte: -> Persoana agreabila si creativa. -> Disponibilitate pentru deplasare pe teren. -> Motivatia pentru a castiga comisioane consistente. -> Incredere in propriile forte. -> Persoana dinamica, cu atitudine pozitiva. -> Abilitati de comunicare si inter-relationare. -> Deschidere la nou si dorinta de a invata lucruri noi. -> Spirit antreprenorial. -> Gandire logico-matematica. Responsabilitati: -> Prospectarea continua a pietei -> Pregatirea ofertelor si promovarea acestora -> Servicii post-vanzare -> Elaborarea periodica a rapoartelor Oferta: -> Cel mai bun plan de comisioane din piata. -> Program de training unic pe piata, prin diversitatea si calitatea cursurilor si a trainerilor -> Posibilitatea de a lucra cu o echipa de exceptie. -> Program flexibil si posibilitatea de a lucra in regim de colaborare fie part-time sau full-time. -> Reale posibilitati de avansare si de a cladi o cariera in domeniul consultantei financiare.