Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PENTRU POZITIA DE BUCATAR IN GERMANIA *PERIOADA DE LUCRU ESTE DE 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE DUPA O PAUZA IN TARA. *SALARIZAREA ESTE CUPRINSA INTRE 1300-3200 EURO/LUNA FUNCTIE DE EXPERIENTA *ESTE NECESARA CUNOASTEREA LIMBII GERMANE LA UN NIVEL AVANSAT CONVERSATIONAL *VARSTA CUPRINSA INTRE 20-45 ANI *SE LUCREAZA IN TURE SI NU SE DEPASESC 6 ZILE/SAPTAMANA FUNCTIE DE EXPERIENTA SE POATE ACORDA BENEFICII:CAZARE,50% REDUCERE PENTRU MASA,BANI PENTRU CURATATORIE,ETC.. *se ofera si oportunitati de scolarizare... SE ACCEPTA DOAR CV-URI IN LIMBA GERMANA COMISIONUL AGENTIEI ESTE ZERO!