Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOU!!! Reducere de 50 euro din taxele programului!!! Aplica acum! Cautam bucatari in domeniul turismului in Grecia si Cipru, se asigura: contract 3-6 luni, salar, masa, cazare. Conditii: vasta 18-40 ani, experienta, limba engleza. NOU!!! Reducere de 50 euro din taxele programului!!! Aplica acum! Cautam bucatari in domeniul turismului in Grecia si Cipru, se asigura: contract 3-6 luni, salar, masa, cazare. Conditii: vasta 18-40 ani, experienta, limba engleza.

Cerinte

NOU!!! Reducere de 50 euro din taxele programului!!! Aplica acum! Cautam bucatari in domeniul turismului in Grecia si Cipru, se asigura: contract 3-6 luni, salar, masa, cazare. Conditii: vasta 18-40 ani, experienta, limba engleza. NOU!!! Reducere de 50 euro din taxele programului!!! Aplica acum! Taxe - 50 ron taxa inscriere Comision plecare - 200 euro - se platesc numai la primirea unui contract din partea unui angajator strain!!!