Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- 8 posturi de bucatri, pentru restaurante/hoteluri de lux in diferite zone ale tarii elene. - perioada contract - sezon-6 luni - plecari imediate, ASAP - salarizare intre 800 si 1000 euro net/luna - casa si masa asigurata - se lucreaza intre 10 si 11 ore/zi - 4 zile libere/luna - Nu se acorda libere in luna Iulie si August fiind plin sezon, dar se compenseaza cu zile libere dupa aceea sau in bani extra. Costuri program: - 50 lei taxa interviu, se achita la sediul nostru - 300 euro cost mediere, se achita la sediul nostru, numai la semnarea ofertei de lucru si a contractului si numai dupa ce ati avut o discutie cu angajatorul la sediul nostru, unde vi se vor da toate datele de contact cu angajatorul. Nu se achita din salariu.

Cerinte

- limba engleza conversational, obligatoriu - limba greaca constituie un plus si un avantaj, dar nu este obligatorie - varsta maxim 40 ani, obligatoriu - experienta ca bucatar min 3 ani cu recomandare - scrisoare de recomandare - CV cu descrierea detailata a posturilor ocupate ca si bucatar - copie diploma - foto full body recenta (preferinta de la un loc de munca sau poate sa fie si in uniforma de bucatar