Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Posturi Disponible: Chef de Partie, Sous Chef, Commis Chef, Head Chef, Demi Chef, Pastry Chef pentru hoteluri si restaurante din Marea Britanie. Angajare cu permis de munca de tip Yellow Card pe 12 luni, cu posibilitatea reanoirii contractului si obtinerii documentelor de rezidenta permanenta. Program de lucru 40 ore/saptamana, 1 zi libera sapt. Cazare si masa asigurata, asigurare medicala in sistemul de sanatate britanic, posibilitatea obtinerii documentelor de rezidenta permanenta in UK (blue card). Candidatii beneficiaza de cursuri de perfectionare la sfarsitul carora dobanesc diploma recunoscuta international si care ofera perspective de promovare in functie si crestere a nivelului salarial. Salariu: 1060 - 1400 GBP (1670 - 2220 USD) Plecare rapida!

Cerinte

Cerinte: Lb Engleza Nivel: mediu - avansat. CV in Lb. Engleza / Romana + Photo full body, foto tip pasaport ( office@bbjobs.ro - cu mentiunea : Oferta Job UK ) Experienta ( pentru postul care doriti sa aplicati ) Procedura de Recrutare: 1. Preinterviu : la sediul firmei noastre sau online ( messenger / skype ) 2. Interviu final cu Angajatorul : online / telefonic