Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA URMATOARELE POZITII : ASTEPTAM CV-URILE DVS CARE SA CONTINA CAT MAI MULTE DATE LEGATE DE EXPERIENTA,LA CARE SA ATASATI FOTO FULL BODY,TINUTA DECENTA ! CV-URILE CARE NU INDEPLINESC CONDITIILE SOLICITATE,NU VOR FI LUATE IN CONSIDERARE ! -RIVER CRUISE – *HEAD CHEF – salary 2300 net + 700 to 900 tip *CHEF DE CUISINE – salary from 2000 *SOUS CHEF – salary 1650 net + 600 to 800 tip *CHEF DE PARTIE – salary 1550 + 400 tip *CHEF DE RANG – salary 1400 + 400 tip *COMMIS DE RANG – salary 1100 to 1400 *DEMIS CHEF – salary 1100 to 1400 *COOK – salary from 1025 Detalii suplimentare: -exista posibilitatea de angajare imediata sau la inceputul lunii martie (2013) -limba engleza,nivel conversational -contractul se va derula pe o perioada cuprinsa intre 8 si 10 luni -se lucreaza 7 zile din 7 -se ofera concediu platit de 3 saptamani la fiecare 8 luni de contract -se ofera asigurare medicala completa -se acorda bonusuri COMISIONUL AGENTIEI DE RECRUTARE ESTE ZERO ! Va asteptam !