Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Compania - Italy Lavoro international Adresa : business center a Roma,Via Attilio Regolo 19, 00192 Roma Domeniu - Administratie Locatia locului de munca - Italia(-) Experienta preferata - 0 luni Program de lucru - 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana Expirare oferta - Nelimitat Numarul de joburi : Nelimitat Cerinte de limba : Nu este necesar , avantaj Italiana (Intermediar) Varste preferabile : 18 - 40 ani Educatie ceruta : - Descriere : Obligatiile includ: - sa ajute copiii in timpul zilei sa-si pregateasca hainele, - sa se imbrace si sa manance; - ii duce la scoala si-i ia de la scoala; - ii insoteste in timpul lor liber (in parcuri, gradini publice, ii duce la film etc.). Calificare : Nu se cere o anumita calificare Cerintele jobului : Se cauta: - femei,barbati - varsta intre 18-40 ani - persoana muncitoare si prietenoasa, cu atitudine pozitiva si careia sa-i placa copiii Programul de lucru : 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana OFERTE : Salariu oferit : 850 euro net / luna Plata salariului : Saptamanal , in fiecare zi de luni. Virament cont bancar. Durata contractului de angajare : 6 luni Transport asigurat : nu Cazare asigurata : da Masa asigurata : da Alte bonusuri oferite angajatului : Contract de munca legal, cu posibilitate de extindere. Cazarea si masa, precum si asigurarile sociale sunt platite de catre angajator. Documentele necesare pentru aplicatie: Copie Carte de identitate si cazier judiciar. ALTE DETALII : Pentru a fi luata in considerare pentru aceasta pozitie va rugam sa va completati si sa trimiteti CV-ul in Limba engleza Sau romana CV-ul se trimite pe adresa noastra de e-mail : In cazul in care ati fost preselectata, va vom contacta sa va informam ce pasi aveti de parcurs pentru a participa la selectia finala. Costul programului: A) Pentru persoanele cu lb. italiana la nivel conversational: - 37 EURO - Taxe pentru emiterea unui card bancar necesar pentru virarea salariului ,traduceri ale actelor necesare si intocmiri dosare pentru viza de munca - Societatea noastra percepe comision doar persoanelor ingrijite. Nu se percep comisioane colaboratorului. B) Pentru persoanele necunoscatoare de limba italiana: - 37 EURO - Taxe pentru emiterea unui card bancar necesar pentru virarea salariului ,traduceri ale actelor necesare si intocmiri dosare pentru viza de munca - 15 EURO - Comision consultant Italia - Societatea noastra percepe comision doar persoanelor ingrijite. Nu se percep comisioane colaboratorului. C) In cazul in care colaboratorul nu poate plati costurile pentru drum Romania-Italia , Societatea noastra poate rezerva si plati prin agentia Altassib drumul dumneavoastra. Costul biletului (150 euro) , va fi oprit din primul salariu al dumneavoastra.

Cerinte

Cautam persoane cu aspect fizic placut, dornice de munca . Cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj . experienta in domeniu constituie un avantaj . Persoanele eligibile nu trebuie sa fie inscrise in cazierul judiciar