Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoana din stafful unui circ din Olanda angajeaza baby-sitter pentru doi copii: unul in varsta de 3 ani, celalalt in varsta de 4 ani. Contractul se va derula astfel: o luna jumatate lucru, o luna vacanta, apoi lucru din nou,pana la finele sezonului de spectacole(oct.2013). Se ofera cazare si masa gratuite,potrivit conditiilor existente in cadrul circului.Salariul net lunar este de 600 euro. Programul de lucru zilnic se stabileste de comun acord cu angajatorul, in functie de programul de spectacole. Aplicantii interesati realmente de aceasta oferta sunt rugati sa trimita CV-ul inclusiv la adresa de mail a firmei noastre.

Cerinte

Candidatul eligibil: -doamna/domnisoara cu experienta in cresterea si educarea copiilor,adaptabila la cerintele jobului dar si la mediul de lucru -cunostintele de limba engleza sunt necesare -persoana apta si dornica de munca, intelegatoare, avand rabdare si grija cu copiii -persoana care agreaza munca in alt regim de program decat programul fix