Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Au Pair UK trebuie privind ca o rampa de lansare, o oportunitate ieftina de a vizita UK, cunoaste alte culturi si de ce nu? de a obtine BLUE CARD (dreptul de munca fara restrictii in UK). Programul ofera drept de lucru la familie pe maxim 2 ani, cel mult 25 de ore pe saptamana si 2 nopti de babysitting, este ieftin si plecarea e rapida! Se lucreaza maxim 5 ore pe zi, maxim 5 zile pe saptamana. Beneficii: - plata neta, saptamanala de MINIM 65GBP (se modifica in functie de CE) - camera si toate 3 mesele incluse; daca ai sta in Londra sa studiezi, oare cat ar costa? - activitati sociale si culturale regulate, impreuna cu alti Au Pair - suport de la o echipa cu experienta in domeniu (inclusiv telefon pentru urgente) - concediu aferent perioadei lucrate

Cerinte

- varsta cuprinsa intre 17- 27 de ani - fara dependenti (sot/sotie/copii) - nivelul de cunostinte de limba Engleza trebuie sa fie suficient de ridicat pentru a nu intampina probleme pe perioada sederii sau in timpul studiilor - experienta in ingrijirea copiilor, in general nu intentionati sa petreceti mai mult de 2 ani in UK ca Au Pair - fara antecedente penale - stare fizica si mentala sanatoasa

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala