Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!! Familie din Italia selecteaza badanta! Responsabilitati: Persoana selectat va trebuii sa aiba grija de o doamna de 90 ani, care nu are grave probleme de sanatate !Va trebui sa–i gateasca, sa-i faca menajul zilnic si toaleta. Program de lucru: 10-12 ore/zi; 6 zile.saptamana; Durata contractului de angajare: Nedeterminat SE OFERA: - contract legal de munca; - salariul: 700 EURO/luna; - cazare GRATUITA; - masa GRATUITA (2-3 mese/zi); - plecare rapida; - asigurare medicala platita de angajator.

Cerinte

- NU se cere experienta in domeniu; - se cere limba italiana insa constituie avantaj; - persoanele selectate trebuie sa fie muncitoare, rezistente la munca si la program prelungit, comunicative, zambitoare, profesioniste si politicoase cu bolnavii, colegii si rudele bolnavilor. Studii minim necesare:Liceu Experienta necesara:Fara experienta Calificare necesara:Nu Calificari solicitate:Calificarea nu este necesara, insa constituie avantaj. Alte informaţii Candidatul trebuie sa constituie dosarul cu urmatoarele: - copie buletin; - certificat de nastere; - certificat casatorie/divort (daca e cazul) - CV in lb. romana (se va utiliza aplicatia online); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - cazier judiciar; - Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie; - ultima diploma de studii (copie xerox). COSTUL PROGRAMULUI: A) Comision agentie - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 270 EURO - Se plateste la momentul inscrierii, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. (PROMOTIE: Persoanele care achita pana la 15 NOIEMBRIE 2013 beneficiaza de o SUPER-REDUCERE, platind doar 220 EURO) - VARIANTA 2: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna. C) 300 EURO - Comision partener Italia. D) Biletul de avion.