Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vrei sa lucrezi in strainatate?? aceasta este sansa ta! Cautam persoane pentru a lucra ca badante in sudul Italiei. - Salarizarea incepe de la 600 euro net/luna si poate ajunge pana la 850 euro net/luna, in functie de aptitudinile Dvs - Cazarea si masa sunt asigurate, gratuit, in casa familiei unde se va lucra - Plecarea se va face in functie de disponibilitatea candidatei (firma noastra va poate trimite imediat) - In caz de neacomodare la prima familie, partenerul nostru din Italia se obliga, prin contract, sa va faca pe loc un al doilea plasament, maxim al treilea, fara alte costuri suplimentare Agentia noastra va ofera: - GRATUIT cursuri de limba italiana nivel incepator/ mediu - Asistenta in procurarea unui bilet convenabil de calatorie cu avionul/autocarul - Preluare de la aeroport/ autogara - Consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare - Monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului - Cazare si masa oferite de catre agentie din momentul sosirii in Italia pana in momentul in care incepeti sa lucrati (in functie de disponibilitatea familiei poate dura intre 1- 7 zile) - Contract legal de munca, asigurari sociale platite de angajator - Plecare rapida, in maxim 1 saptamana - Replasament gratuit la alta familie gazda (agentia va ofera mancare si cazare in zilele necesare pentru a schimba familia)

Cerinte

- Varsta intre 25-55 ani - Limba italiana nu este obligatorie, dar poate constitui un avantaj pentru o oferta cu salariu mai bun - Apta de munca din punct de vedere medical - Cazier judiciar curat - Persoane harnice, amabile si pricepute in gospodarie COMISION 0 LA PLECARE!!! COMISION AGENTIE ITALIA: - Comisionul agentiei partener din Italia este de 450 euro, se achita in 2 transe in felul urmator: 1. 150 euro cand ajungeti in Italia, dupa ce ati intrat in contact direct cu angajatorul 2. 300 euro, in Italia, dupa ce primiti primul salariu, dupa prima luna de munca.