Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam personal ca badante, ingrijire batrani la familii din Italia. - Locurile de munca sunt in sudul Italiei, in orasul Maglie si imprejurimi, in functie de cerinta de moment - Se face menaj in casa (curatenie, mancare, cumparaturi), se ingrijeste batran (copii, unde este cazul) - Salarizarea incepe de la 600 euro net/luna si poate ajunge pana la 750 euro net/luna - Cazarea si masa sunt asigurate, gratuit, in casa familiei unde se va lucra - Perioada de contract 1 an cu posibilitate de prelungire (la inceput se va face o perioada de proba de 3 sau 6 luni), dupa care, daca se doreste de ambele parti, se prelungeste pe loc - Plecarea se va face in functie de disponibilitatea candidatei (firma noastra va poate trimite imediat) - Cazare si masa sunt asigurate gratuit, in casa la familia unde se va lucra - In caz de neacomodare la prima familie, partenerul nostru din Italia se obliga, prin contract, sa va faca pe loc un al doilea plasament, maxim al treilea, fara alte costuri suplimentare - Va oferim asistenta pana la plecarea in Italia, din partea firmei noastre - Asistenta in procurarea unui bilet convenabil de calatorie la avion/autocar - Va oferim cursuri de limba italiana pentru incepatori

Cerinte

- Cautam persoane cu varste cuprinse intre 25 - 55 ani, - Nu sunt necesare cunostinte de lb italiana, - Daca esti o persoana comunicativa, energica, dornica de a gasi un loc de munca stabil te rugam sa ne transmiti cv-ul tau!