Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

1 badanta pentru o familie in Calabria, salariu 700 euro/luna, cazare si masa gratuita. 1 badanta in Sicilia, salariu 600 Euro/luna , cazare si masa gratuita. 1 badanta in Messina,salariu 800 Euro/luna, cazare si masa gratuita. Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave. Curatenie, ajutor la cumparaturi, ajutor in bucatarie, precum si alte responsabilitati ce reies din fisa postului. Program lucru: 8-10 ore/zi, 6zile/saptamana

Cerinte

CERINTE LIMBA: Italiana- Incepator Italiana- Intermediar Educatie: Liceu Varsta minima preferata: 18 Varsta maxima preferata: 50 Stare civila acceptata: Casatorit(a) Necasatorit(a) Divortat(a) Vaduv(a) Documente necesare: - copie buletin; - certificat de nastere; - certificat casatorie/divort (daca e cazul) - CV in lb. romana (se va utiliza aplicatia online); - o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil); - cazier judiciar; - Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata medicul de familie; - ultima diploma de studii (copie xerox). COSTURI CANDIDAT: - Comision agentie - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult: - VARIANTA 1: 270 EURO - Se plateste la momentul inscrierii, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program. - VARIANTA 2: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial. - VARIANTA 3: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna. PROMOTIE: Persoanele care achita pana la 30 NOIEMBRIE 2013 beneficiaza de o SUPERREDUCERE, platind doar 220 EURO. - 300 EURO - Comision partener Italia. - Biletul de avion.