Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- prepararea produselor de brutarie in mod independent (pregatire, frămintare, modelare, coacere, ornare) la bordul navelor de croazieră - aplicarea normelor igienico-sanitare - satisfacerea şi asigurarea standardului de calitate a produselor, corespunzator unor nave de croazieră de 4 şi 5 stele Beneficii: Se ofera salariu atractiv in valuta, asigurare sociala si medicala, se asigura cazarea si masa la bordul navei si se deconteaza biletul de transport la/de la nava. Veti lucra intr-un mediu de lucru profesionist, alaturi de un colectiv tanar si international, cu posibilitati de dezvoltare profesionala. Tip de contract: pe perioada determinata/ sezonier. Detinerea unui pasaport valabil pe toata perioada sezonului este o conditie de angajare. Nu percepem comisioane sau alte taxe pentru interviu şi angajare. Va rugam să aplicaţi doar dacă aţi mai lucrat in domeniu şi dacă aveţi cunoştinţe aprofundate de brutarie.

Cerinte

- cunoştinţe aprofundate in domeniul brutăriei - experienţă in domeniul produselor de brutărie - creativitate, profesionalism - persoană organizată, punctuală, responsabilă, cu spirit de echipă - disponibilitatea de a calatori - cunoştinţe de lb. engleză obligatoriu, lb. germană reprezintă un avantaj