Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam URGENT in vederea deschiderii in Kuwait a unui centru medical de recuperare si balneofizioterapie 4 medici specialisti, 12 fiziokinetoterapeuti si 16 asistenti medicali (femei si barbati). Conditii generale: - salariul pentru medici este de 3000-3700 USD pe luna - salariul pentru fiziokinetoterapeuti si asistenti medicali este de 1100 USD pe luna - contractul este pe o perioada de 3 ani - transportul si cazarea sunt asigurate gratuit de angajator - cheltuielile privind obtinerea vizei sunt suportate de angajator - se lucreaza 8 ore si jumatate pe zi, 6 zile pe saptamana - din cauza cerintelor vizei se prefera persoane cu varsta cuprinsa intre 25 si 38 ani

Cerinte

- experienta in domeniu de cel putin 5 ani - cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu - o stare fizica foarte buna - cazier curat - pentru inscriere va rugam trimiteti CV in limba engleza insotit de fotografie la cv@septerra.ro

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale